Stanley Classic Vakumlu Termos Tavsiye, Yorum

Stanley  Classic Vakumlu Termos Neden Almalıyım

Bazen öyle şeyler vardır ki çok önemsiz ve hayatımızda küçücük yer tutan şeylermiş gibi görünürler. Bazen böyle şeyler iyi bir tercihle çok keyif veren ve hayatımızın konforunu önemli ölçüde arttırırlar. Bu küçük eşyalardan biri de termostur. Termoslar hayatımızın çok özel anlarında ortaya çıkan ve o anları çok özel kılan küçük ama etkili eşyalardır.

Termoslar hayatımızı kolaylaştıran küçük ev eşyalarından bir tanesidir. İçine koyduğumuz soğuk ya da sıcak suyun ısısını uzun saatler korurlar. En azından bizim termostan beklediğimiz şey bu ısıyı en uzun süre saklayabilmeleridir. Bir termosu kaliteli yapan özellik de budur. Yani ısıyı değiştirmeden ne kadar uzun süre saklayabildiğidir.

Bir termosa neden ihtiyaç duyarız? Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Ya doğada uzun zaman geçiriyoruz ve keyfimize düşkünüzdür ya da işe giderken yanımıza sıcak su alarak işte kendimize keyifli zaman ayırmak içindir. Sebep her ne olursa olsun alacağınız termos kaliteli ve amacına en iyi şekilde hizmet etmeli ki sizin için kıymetli ve keyif verici olabilsin.

İşte kaliteli ve sağlam bir termos istiyorsanız alacağınız en iyi marka şüphesiz 100 yıldan fazladır üretilen “Stanley Termos” lardır. Ömür boyu garanti sunan “Stanley”  vadettiği kaliteyi gerçekten sonuna kadar sağlıyor. Ve bir termostan beklenebilecek tüm özellikleri sunuyor. yani sağlam ve mükemmel yalıtım. Evde, işte doğada her türlü koşullarda müthiş bir deneyim sunuyor.

Bir kullanıcı olarak şunu çok rahat belirtebilirim ki; Stanley termos 24 saatten fazla süre kaynamış suyun sıcaklığını düşürmüyor. 32 saat sonra bile hala çay veya kahve içmeye uygun bir sıcaklığı muhafaza edebiliyor. 150 saate yakın da buzlu içeceklerinizi ilk andaki gibi korur. “Stanley classic vakumlu termos” BPA içermez. Çift duvar yalıtımlı çelik gövdeye sahiptir.

“Stanley, 0,75 lt, 1 lt, 1,3 lt, 1,9 lt  termos ve bardaklar olmak üzere kullanıcılara farklı seçenekler sunuyor.

Günlük kullanıma en uygun boy 1 veya 1,3 lt olanlar gibi görünüyor. biraz kaba ve ağır görünmekle beraber sırt çantanıza rahatlıkla sığıyorlar. Çünkü bu kadar sağlam ve iyi koruma ancak büyük bir ağırlıkla sağlanabiliyor. 1 litrelerin boyu 35,5 cm; 1,3 litrelerin boyu 36,3 cm  1,9 litre olanlar ise 37 cm boyunda oluyorlar. Aslında boyları her ne kadar birbirine yakın olsa da en ve ağırlık olarak epey bir fark var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir