AEE LYFE TİTAN AKSİYON KAMERA İnceleme, yorum

AEE LYFE Titan Aksiyon Kamera


AEE LYFE Titan Özellikleri:

AEE LYFE Titan, Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı özellikleri, 4K Ultra HD video kayıt çözünürlüğü ve daha pek çok mükemmel özellik ile başta outdoor kullanıcılar olmak üzere kullanıcıların beğenisini kazanan bir ürün. Taşıması kolay dayanıklı ve küçük boyutlara sahip bir aksiyon kamerası ihtiyacı duyanların beklentilerini karşılayan, şık tasarıma sahip bir kamera. Aksiyon kameralarının öncüsü gopro kadar doyum sağlamasa da fiyat performans açısından oldukça etkileyici bir kamera ve oldukça uzun bir batarya ömrüne sahip, lyfe titan.  

Kullanım alanınıza öre her an yanınızda bulundurabileceğiniz estetik bir kamera gövdesine sahip olan kamera, aksiyon kameralarının göreceği tüm işlevlere sahip. Gerektiğinde suya ve darbeye karşı dayanıklı bir Housing kılıf ile kolayca kullanılabiliyor. Kesintisiz bir şekilde 1050 mAh Li-on batarya ile 1,5 saate kadar video kaydı gerçekleştirebiliyor aynı zamanda iki buçuk saat içinde şarjı neredeyse doluyor. Oldukça kullanışlı bir şarj kablosuna sahip olarak alıyorsunuz. Tıpkı gopro hero plus gibi 1.8 inç boyutunda dokunmatik ekrana sahip olan AEE lyfeTitan, gsensör özelliği sayesinde araç içi kamera olarak da kullanılabiliyor. Ancak araç camında fazla ısındığında kendini otamatik olarak kapatabiliyor. Bu da araç içi kamera özelliğini olumsuz etkiliyor. Wifi ve Bluetooth kablosuz bağlantı özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlayan LYFE Titan, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlara uyum gösterebiliyor. Bu özelliği sayesinde kolay ve oldukça etkili bir kullanım olanağı sunuyor. telefondan çekimlerinizi kontrol edebilir ya da anında çekimlerinizi kontrol edebilirsiniz. AEE LYFE Titan, 16 megapixel çözünürlüğünde ve 4x zoom özellikleri barındıran dahili bir objektife bulunduruyor. 1/3 inch boyutlarına sahip Cmos sensöre sahip bu objektif sayesinde ışığın az olduğu ortamlarda dahi iyi bir görüntü kalitesi sunuyor. ki gece çekimlerinin kötü olması neredeyse tüm aksiyon kameraların olumsuz bir özelliğidir.. 30 fps hızında 3840 x 2160 boyutlarında 4K Ultra HD video kaydı yapabiliyor. Bunun için en az 32gb veya daha yüksek hafızaya sahip bir sd kart edinmeniz gerekecektir. 140 derecelik geniş bir görüş açısına sahip olan Lyfe Titan hareketli mercekleri sayesinde hareket halinde dahi iyi görüntüler yakalıyor.

 Dalış, tırmanış, bisiklet, koşu, motosporları, balıkçılık gibi tüm alanlarda güven içinde kullanabileceğiniz bir kamera AEE Lyfe Titan.

Son söz olarak, bir Gopro’nun yerini tutmayacaktır fakat fiyat performans açısından oldukça başarılı bir ürün olduğunu kullanıp gözlemledik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir