Uzmandan Makyajlı Yeni Kasa Honda Civic Yorumu

Otomotiv sektöründe önemli bir yer edinen araçların başında Honda Civic gelmektedir. Özellikleri ve teknolojisiyle sedan kategorisinde en çok sevilen araçlardan biri olan Honda Civic, 2019 yılında makyajlı kasasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Son aylarda özellikle kamu bankaları tarafından sunulan 0,49 faizli taşıt kredisiyle adından söz ettiren Civic 2019 modeli Türkiye’de üretilen araçlardan biri olarak piyasada yer almaktadır. 130 bin TL başlangıç fiyatına sahip olan bu araç hem benzinli hem de dizel motor seçenekleriyle alınabilmektedir.

Yeni Honda Civic Sedan Modelinde Motor Seçenekleri

Araçta dikkat çeken önemli detaylara bakacak olursak ilk göze çarpan özellik, aracın benzinli, dizel ve fabrika çıkışlı LPG sistemiyle satışa sunulmasıdır. Benzinli ve LPG’li modellerde 6 ileri manuel ve otomatik şanzımana sahip olan bu araç, dizel motorlarda 9 ileri otomatik şanzıman özelliğiyle satılmaktadır.

Donanımsal açıdan aradığınız birçok özelliği üzerinde barındıran 2019 Civic Sedan modeli, güvenlik detayları açısından da Japon teknolojisinin bütün özelliklerini üzerinde barındırmaktadır. Özellikle yol tutuş özelliği ve frenleme detayları açısından üst düzey bir teknolojiyle güvenliği sağlayan bu araç, multimedya ekranı ve 7 inçlik gösterge paneliyle de sürüş keyfinizi artırmaya devam ediyor.

Yeni Honda Civic Sedan İçin % 0,49 Faiz Oranı

Kamu bankaları tarafından Türkiye’de üretilen araçlar için sunulan 0,49 faiz oranıyla sıfır araba kampanyası çerçevesinde satışa sunulan modellerden biri de 2019 model Honda Civic aracıdır. Araç bedelinin % 70’ine kadar 36 ay vade seçeneğiyle alınabilecek olan bu araç için ortalama 100.000 TL kredi kullandırılabilmektedir.

0,49 Faizle Alınabilecek En İyi Model Hangisi?

Kamu bankaları tarafından sunulan % 0,49 faizli kredi kampanyasıyla Türkiye’de üretilen araçlar için önemli kampanyalar başladı. Bu açıdan sedan bir araç almak isteyenler için birçok model kampanya çerçevesinde satışa sunuldu.

Türkiye’de üretilen Hyundai Elantra, Renault Megane, Toyota Corolla ve Honda Civic araçları için 36 ay vadeli % 0,49 faizli sıfır araba kampanyası düzenlenmeye başlandı. Bu çerçevede satın alınabilecek ve ileriye dönük olarak da para kazanılabilecek en iyi model olarak ilk göze çarpan araç Honda Civic Sedan 2019 modelidir.

Siz de taşıt kredisi kullanarak yeni bir araç almak istiyorsanız uzmandan tavsiye edilen 2019 makyajlı Honda Civic aracını kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir