899 TL Taksitle Satışa Sunulan Sıfır Araba Modelleri

Düşük Faizli Düşük Taksitli Sıfır Arabalar

Son aylarda hızla artan araç satışları, birçok markanın önemli kampanyalar sunmasıyla devam ediyor. Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde birçok marka düşük faiz ve uygun taksit seçenekleriyle sıfır araç satışına başladı. Bu yazımızda da sizlere düşük ödeme seçenekleriyle alınabilecek sıfır araba modellerinin hangileri olduğunu anlatmaya çalışacağız.

İlk modelimiz yeni Fiat Panda Urban Modelidir.

Araç 69.000 TL’den satışa sunulmaktadır.

Araç için 37.000 TL kredi desteği için % 0,49 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Son derece kullanışlı modellerden biri olarak dikkat çeken bu araç alınabilecek mini araçlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

İkinci modelimiz Hyundai i10 modelidir.

Bu araç da Fiat Panda gibi küçük hatchback modellerinden biridir.

Bu aracın fiyatı 72.000 TL olup 40.000 TL’si için 36 ay vade seçeneği sunulmaktadır. 36 aylık vade seçeneğinde faiz oran % 0,69’dur.

Ucuz sıfır araba kategorisinin diğer önemli modellerinden biri de Peugeot 301 modelidir. Sedan olan bu araç da 77.000 TL’den satışa sunulmaktadır. Bu araçta da 50.000 TL için % 0,69 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği sunulmaktadır.

Sıfır araba kampanyaları çerçevesinde taksitle sıfır araba almak isteyenlerin yararlanabileceği düşük faiz oranlı otomobil kredilerinden yararlanarak siz de yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir