BOSCH HomeProfessional Isı Pompalı Kurutma Makinası 9 kg WTYH7760TR

KURUTMA MAKİNESİ TAVSİYESİ

BOSCH HomeProfessional Isı Pompalı Kurutma Makinası 9 kg WTYH7760TR

kurutma makinesi

 

Çamaşır kurutmak özellikle kış aylarında büyük problemdir. Ev içine asılan çamaşırlar hem evin ısısını düşürmektedir hem de ev içine bol miktarda toz bırakmaktadır. Ayrıca çamaşırların yaydığı koku da solunum açısından sorun yaratmaktadır. Kurutmak makineleri tüm bu saydığımız nedenlerden dolayı artık lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline gelmiştir.

 

Kurutmalı çamaşır makineleri dar evler için ideal gözükse de tam bir kurutma makinesi gibi kusursuz çalışmamaktadır. Bunların kazanları çamaşır yıkamaya uygun olduğu için kurutma sırasında çamaşırlara ciddi zarar vermektedir. Bu nedenle kurutma makinesi ayrı olmalıdır.

,

 

 

Birinci sıraya yazacağımız kurutmak makinesidir. Çamaşırları tam anlamıyla kuru çıkartmaktadır. Çamaşırlara zarar vermemektedir. Ayrıca ütü modu özelliği ile çamaşırlardaki kırışıklıkları açabilmektedir.

 

Homeconnect özelliği ile telefonla internet üzerinden yönetilebilmektedir.

Enerji verimliliği A++

 

SelfCleaning Condenser™: Kendi kendini temizleme özelliği bulunmaktadır.

Isı pompası ile herhangi bir tahliye bağlantısına ihtiyaç duymaz. Su tahliye tankını her kurutmadan sonra boşaltıyorsunuz. İstenirse tahliye bağlantısı da verilebiliyor.

kg başına 35 dk. kurutma süresi ile daha hızlı kurutma sağlar.

Havalandırma modu ile dışarıdan geldiğinizde kıyafetleri kurutmak makinesine atmanız üzerinizdeki kokuyu yok edecektir.

Not: Servisten mutlaka kurulum sırasında çamaşır makinesi üstüne koymak için aparatı talep ediniz. Daha sonra buna ihtiyaç duyarsanız servis sizden yüksek bir ücret talep edecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir