ÇİZİK GİDERİCİ OTOMOBİL RÖTUŞ BOYASI SİSTEMİ

ÇİZİK GİDERİCİ OTOMOBİL RÖTUŞ BOYASI SİSTEMİ

Her ne iş için olursa olsun kullandığımız motorlu taşıtların temizlik ve bakımları ihmal edilmemesi gerekir. Özellikle otomobillerin bakımları kadar estetik durumları da önemlidir. Otomobiller veya diğer motorlu araçlar günlük kullanım sırasında yıpranmaktadır. Seyir halinde taş fırlaması, küçük dalların sürtmesi ya da hafif dokunuşlar araçlarda çizikler oluşturmaktadır. Bu çizikler bakım yapılmazsa otomobillerde pasa neden olmaktadır.

İşte, Color N Drive adlı ürün tüm bu ufak onarımları yapmanıza yaramaktadır. Yeni nesil rötuş boya sistemi olarak adlandırılan bu ürün tam olarak bir kit şeklinde sizlere sunulmaktadır. Her aracın boya koduna göre özel üretilen ürün araç rengi ile bir uyum içerindedir. Alman patentli bu ürün aracınızdaki çizikleri veya taş izlerini 3 adımda yok etmektedir. %100 uyum garantili tek rötuş ve çizik giderici üründür. Sanayide gidip boyacılara dünya kadar para vermek yerine kendiniz rahatlıkla taş izlerini veya çizikleri otomobilinizden yok edebilirsiniz. Böylece aracınızın estetik duruşu eskisi gibi olacaktır. Ayrıca aracınızı paslanmaktan koruyacaksınız.

 

Toyota – Fiat – Ford – Opel – Volkswagen – Peugeot – Citröen – Hyundai – Seat – Skoda – Suzuki – Honda – Mercedes – Volvo – Subaru – Jeep – Porsche – Renault – Alfa Romeo – Kia – Nissan – Mitsubishi – Mini – Chevrolet – Kia – Mazda – BMW – TOFAŞ – BMC – Dacia – Gaz – Geely – Iveco – Isuzu – Lada ve daha birçok markanın renk kodlarını kullanıp aracınıza özel rötuş boyası üretmektedirler.

 

Kutu içeriği şu şekildedir:

Color N Drive Basic Kit ; Paket İçeriği

  • 25 ml Aracınızın Renk Koduna Özel Hazırlanan Boya
  • 50 ml Alman Patentli Temizleme Solüsyonu
  • 25 ml Carnauba Esaslı Cila
  • 25 ml Pasta
  • Uygulama için gerekli diğer malzemeler

Uygulamanın adımları internette videolu olarak anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir