EFSANE CUMA/BLACK FRİDAY

BALCK FRIDAY – MUHTEŞEM CUMA

ŞAHANE CUMA – EFSANE CUMA

 

“Kara Cuma” aslında ABD’de Şükran Günü’nü takip eden Cuma günü yapılan büyük indirim gününe verilen isimdir. Türkiye’de ise “Kara Cuma” ismi pek kullanılmıyor. Bunun nedeni ise Cuma gününün İslam dininde mübarek bir gün olarak kabul görmesidir.

21 Kasım saat 21.00’da başlattıkları indirimler devam ediyor. Hepsiburada’nın Efsane Cuma indirimleri teknoloji, süpermarket, giyim, mobilya gibi birçok alanda kendini gösteriyor. Özellikle belirsiz aralıklarla yaptığı net %70’lik indirimleri dikkatleri çekiyor. Örneğin Bingo çamaşır suyunu kısıtlı süre için 1TL’ye satışını yaptı. Cep telefonu, tablet, notebook, bilgisayar gibi ürünlerde net %22 indirim yapıyor.

25-29 Kasım tarihleri arasında indirim yapacağını duyurdu. Trendyol daha önce yaptığı 19-21 Kasım indirimlerinde 15 milyon ürün satışı ile ciddi rakamlara ulaştı. Bu nedenle efsane günler adını verdiği 25-29 Kasım indirimleri için şimdiden sepetinizi hazırlayın derim.

Türkiye pazarına yeni giriş yapan amazon en ciddi indirim beklentisi olan site olarak göze çarpıyor. Merkezi ABD’de olan bu site kara Cuma indirimlerinin en yoğun yaşandığı merkezlerden birinde bulunuyor. Bu nedenle amazonun bu indirimleri Türkiye pazarına taşıyacağı beklentisini doğuruyor.  25 Kasım’da indirimlere başlayacağını duyuran site %70’e varan indirimler yapacağını bildiriyor.

Koton tüm yaptığı indirimlere ek olarak sepette %35 indirim sunuyor.

22 Kasım – 1 Aralık milyonlarca ürün de %40, %50 ve %60 net indirim yapıyor. Boyner ayrıca axess, advantage ve cardfinans kartları için her 350 TL üzeri alış verişe 100TL, her 600TL üzeri alış verişe 200TL indirim fırsatı sunuyor.

22 Kasım’da indirimlere başlayan morhipo özellikle Boyner üzerinden net %50 indirim yapıyor. Bunun dışında diğer dükkan ürünlerinde de indirimler devam ediyor.

Kara Cuma indirimlerine indirim maratonu adıyla giriş yapıyor. Sportive sepette %25 ve %40 indirimlerin yanında %70’ varan Nike indirimleri de dikkat çekiyor. Spor ayakkabı, spor giyim, kışlık giyim gibi bir çok üründe sportive indirim yapıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir