MİSS FLORA RUTUBET ÖNLEYİCİ

MİSS FLORA

Nem Alıcı – Rutubet Önleyici – Küf Önleyici

Kış aylarında evlerin havalandırılması tam yapılamadığı için ev içinde nemin neden olduğu rutubet oluşur. Bunun sonucu olarak özellikle pencere kenarları ve evin tavan kısmında küf oluşumu başlar. Bunu önlemek için öncelikle evin içindeki nemi toplamak gerekir.

Özellikle güneş almayan evlerde ve deniz gören nemli bölgelerde birçok insanın en çok şikayet ettiği nemli ortamdaki eşyaların zarar görmesini engellemek son derece kolaylaşmıştır. Şimdi sizlere Miss Flora ürünün ne işe yaradığını ve nemi nasıl ortadan kaldırdığını anlatacağım.

 

Miss Flora işte tam olarak havada bulunan nemi toplamaya yaramaktadır. Bu ürünün içindeki tuz benzeri tablet yardımıyla ortamdaki nemi küfü toplayıp haznesine hapsetmektedir. Ortamdaki küf kokusunu yok etmektedir. Kokusuz bir ürün olma özelliği gösterir. Evin havasını küften arındırdığı için insan sağlığına faydası bulunmaktadır.

Nem alıcı cihazlara para vermektense böyle bir ürünü kullanmak daha uygun görünüyor. Kullanmaya başladıktan sonra haznesinde biriken suyun miktarına inanamayacaksınız.

Nem alıcı, küf alıcı Miss Flora ürününü arabanızda da kullanabilirsiniz. Özellikle sabah kalkıp arabaya bindiğinizde çamlarda biriken nemden dolayı araç sürmeniz zorlaşmaktadır. Bu sorunu da Miss Flora ile ortadan kaldırmak mümkün. Bu ürünü arabanıza koyarak aracın daha az neme maruz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir