Toyota Corolla İçin Lpg Tavsiyesi

Toyota Corolla İçin Hangi LPG markası Daha İyidir?

Toyota Corolla için lpg tavsiyesi, Corolla için en iyi lpg, Toyota Corolla lpg kullanıcı yorumları, prins lpg, landi renzo lpg, Toyota Corolla lpg tavsiyesi 2020, Toyota Corolla lpg tavsiyesi 2019, Toyota corolla lpg yakıt tüketimi,

Toyota Corolla LPG’ye en iyi uyum sağlayan modellerin başında gelmektedir. Özellikle 1.33 Life modellerinde bizzat tarafımızdan yapılan testlerde uzun yolda 100 TL’ye 420 km yol kat edilirken şehir içinde bu oran 360 km civarında seyretmektedir. Çoğu zaman en son ne zaman gaz aldığınız unutacaksınız.

Landi Renzo, LPG markaları içerisinde en iyi marka olarak gözükse de 8.000 TL’yi bulan fiyat aralığı ile epey pahalı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yerine aynı kaliteyi bulabileceğiniz Prins marka LPG’leri tercih edebilirsiniz.

Toyota, Corolla modellerine Landi Renzo marka LPG sistemi taktırmaktadır. Ancak bu marka fiyat aralığı açısından pahalı bir sistemdir. Bunun yerine Prins tercih ederseniz hem aynı performansı alır hem de 4.500 TL daha uyguna getirmiş olursunuz. Üstelik Landi Renzo parça değişiminde de oldukça yüksek fiyatlar çıkarmaktadır. Aynı kaliteyi daha uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız Toyota Corolla araçlara Prins LPG sistemlerini tavsiye ediyoruz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar.

LPG dönüşümü nedir, En iyi lpgli araçlar?!!!

En iyi otogaz/ Otogaz tavsiyesi!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir