10.000 TL Peşinatla Sıfır Km Fiat Doblo Kampanyası

Fiat markasının en çok tutulan ve Türkiye’de de en çok satılan hafif ticari aracı olan yeni Doblo modeline özel araç kampanyası başladı. Sadece 10.000 TL peşinatla satışa sunulan yeni Fiat Doblo modellerinden birine uygun taksit ve faiz oranlarından yararlanarak siz de kolayca bu araca sahip olabilirsiniz.

Sıfır Km Fiat Doblo aracı için sunulan kredi kampanyası tüm Doblo modellerinde geçerli olacaktır. Yeni bir hafif ticari araç almak isteyenler için sunulan kredi desteğinden üzerinde haciz ya da banka takibi olmayan tüm bireysel müşteriler yararlanabilirler.

Örnek Ödeme Planı

Satışa sunulan model: Yeni Fiat Doblo Cargo 1.3 Multijet 95 HP

Araç Fiyatı: 80.000 TL (Hurda Teşvikli)

Peşinat tutarı: 10.000 TL

Kredi Desteği: 70.000 TL

Taksit Sayısı (Maksimum): 36 Ay

Faiz Oranı: % 0,49

Aylık Ödeme Miktarı: 2.164 TL

En uygun ödeme seçenekleriyle sadece 10.000 TL peşinat tutarıyla sıfır km Doblo sahibi olmak isteyenlere özel sıfır ticari araç kampanyası için stoklarla sınırlı araç kampanyası devam ediyor.

En çok tutulan ticari araç modeli olarak dikkatler üzerine çeken yeni Doblo modeline özel fırsatlardan yararlanarak siz de bu araca kolayca sahip olabilirsiniz. Teknolojik detaylar ve performans açısından ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek modellerin başında gelen bu aracın test sürüşlerine katılarak aracı daha yakından görebilirsiniz.

Araçla ilgili merak ettiğiniz her şeyi ve kampanya detaylarını öğrenmek için Fiat yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Huseyin imar Yanıtla

    1,3 almam 1,6 alirim suanda kullaniyorum firen on disk 2sefer deyisti arka larin firen papuclari dahi deyismedi senolsan 2sefer bu arabayi nasil larsin fren notu 0 m ama motor 400000 oldu daha kapagi acilmadi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir