En İyi Saç ve Sakal Kesim Makinesi Tavsiyesi

Erkeklerin bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğu araçlardan biri haline gelen saç ve sakal kesim makinelerini sizler için araştırdık. Özellikle kaliteli bir makine almak isteyenler için büyük bir titizlikle yaptığımız araştırmanın sonuçlarını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Yaptığımız araştırmanın kaynağı büyük alışveriş siteleridir. Bu sitelerde 100 binlerce insanın değerlendirmeleri sonucunda elde ettiğimiz verileri sizinle paylaşmak istiyorum.

  1. Braun BT 5040 Saç ve Sakal Şekillendirici AutoSense Teknoloji

Kablosuz bir kullanım sunan bu makinenin fiyatı 713 TL’dir. Mavi ve siyah renkleri bulunmaktadır. Saç ve sakal kesimi son derece kolay modellerin başında gelmektedir.

  1. Yopigo WHL-28 T Bıçak Şarjlı Saç Sakal Ense Bıyık Traş Makinesi

Fiyatı 150 TL civarındadır. Ucuz bir makine almak isteyenlerin tercih edebileceğiniz bir araçtır. Ama tıraş konusunda seviyeyi biraz daha artırıp başka bir model almanızı tavsiye ederiz.

  1. POWERTEC TR-658 Yeni Model T Bıçak Traş Makinesi Tıraş Makinesi

85 TL fiyatıyla piyasada bulabileceğiniz en ucuz modellerden biridir. Sık sakallara sahip olmayanlar için tavsiye edilebilir. Bu fiyata bulabileceğinizin en iyisidir.

  1. Braun Mgk 3245 Erkek Bakım Kiti Islak & Kuru 7in1  Şekillendirici + Gillette

Alınabilecek önemli şekillendiricilerden biri de budur. Son derece kullanışlı bir makine olup yanında da Gillette Mac 5 ürünü hediye olarak verilmektedir. 360 TL’lik bir fiyatı bulunmaktadır.

  1. Moser 1400-0050 Saç Sakal Kesme Makinesi Tıraş Makinesi

Tıraş makineleri içerisinde Moser en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Bu tıraş makinesi de en çok tavsiye alan makinelerden biridir. 375 TL’lik bir fiyatı bulunmaktadır.

  1. Moser 1406-0458 Edition Saç Kesme Makinası

 

Profesyonel bir saç ve sakal kesim makinesi alacaklara ilk önerebileceğimiz modellerden biridir. Berberlerin de sıklıkla aldığı araçların başında gelmektedir. 639 TL fiyata sahip olan bu model son derece kolay bir kullanım sunmaktadır.

  1. Philips OneBlade QP2520/30 Hibrit Düzeltici ve Tıraş Makinesi Yedek Bıçaklı Avantajlı Paket

 

Özellikle tıraş için önerilebilir. Kolay bir kullanımı ve rahat bir sakal kesme özelliği sunmaktadır. Sinekkaydı tıraşa olanak veren bir araçtır. Bu modelin de 316 TL fiyatı bulunmaktadır.

  1. Philips MG5716 Erkek Bakım Seti 9’u 1 arada

 

Philips markasının önemli setlerinden biridir. Özellikleriyle kirli sakal ve saç kesmede son derece başarılı modellerden biridir. Rahatlıkla alabilirsiniz.

SAÇ SAKAL MAKİNESİ İÇİN UZMAN TAVSİYESİ

Philips 7000 Serisi Erkek Bakım Seti MG7720

Çok amaçlı kullanım için 14’ü 1 arada düzeltici

Bizzat tarafımdan kullanılan bir modeldir. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Kirli sakal ve saç kesmede son derece iyi bir modeldir. 309 TL’ye aldım. Fakat bu sıralar bu makinelerin de fiyatları uçtu. Şu an 500 TL civarında olan bu modeli 300 TL civarında yakalayabilirseniz almanızı öneririm.

Sinekkaydı tıraş için bu modeli sakın almayın. Bu modelin en önemli özelliği saç ve sakal şekillendirmedir. Bunu da son derece iyi yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir