Philips Performer Silent

En İyi Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Philips Performer Silent FC 8785/07 Model Elektrikli Süpürge

Toz torbalı elektrikli süpürge tercih edecekseniz mutlaka bu yazıyı okuyun. Çünkü tanıtacağımız süpürge piyasadaki eş değerlerine göre oldukça başarılı bir ürün.

Philips Performer Silent, gelişmiş başlık teknolojisi sayesinde kir ve ince tozları bile rahatlıkla toplayabiliyor. Farklı beş başlığa sahip ve bu başlıkları değiştirmek oldukça kolay. Temizleyeceğiniz yere göre başlıkları tercih edebiliyorsunuz. Bu özellik zaten birçok makinede var. Fakat bu ürünün başlıklarının daha gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Genel kullanım için triactive pro başlık kullanılıyor. Hher yüzeyde kullanılabilecek bir başlık ve en ince tozlara kadar emebiliyor. Süper turbo brush başlığı sayesinde özellikle evinde kedi ya da köpek besleyenler için etkili bir tüy ve kıl toplayıcısı oluyor. Entegre fırça sayesinde televizyon sehpa gibi yüzeylerin tozunu çok başarılı şekilde alabiliyor. Bu yüzeyler neredeyse silinmiş kadar temizleniyor.

650 W olmasına rağmen ürünün emiş gücü inanılmaz yüksek. Daha önce kullandığımız çoğu makinede bu gücü bulamamıştık. Hatta 2000 W’lık makineden bile daha yüksek diyebiliriz. Gövde üzerinde bulunan ayar düğmesiyle süpürgenin emiş gücünü kademe kademe ayarlayabiliyorsunuz. Zaten halı gibi yüzeyleri üst kademelerde süpürmek zor oluyor; çünkü halıyı kaldıracak kadar güçlü bir çekiş oluyor. Ancak diğer yüzeylerde bu güç sayesinde en küçük parçacıkları dahi çekebiliyorsunuz.

Çok yüksek çekiş gücüne rağmen 66 dB ses düzeyiyle piyasadaki en sessiz elektrik süpürgelerden biridir. Sessizlik bir süpürge için en önemli özellikler arasındadır. Philips Performer Silent bu sessizliği sayesinde temizlik yaparken evdeki hiç kimseyi rahatsız etmiyor.

12 metre uzunluğunda uzanır güç kablosu da ev içinde priz değişmeden neredeyse her yeri temizleme imkânı sunuyor.

A+ enerji sınıfı ile elektrik tasarrufu sağlıyor ve ürünün 2 yıl garantisi var.

Ana gövdenin tekerlekleri sayesinde hareketi gayet kolay. Neredeyse hiç siz hissetmeden arkanızdan geliyor.

ECARF onaylı alerjik filtreler sayesinde alerjenleri yüzde 99’a kadar içine hapsediyor. Şimdiye kadar çalışma esnasında dışarıya en ufak bir koku ya da toz bırakmadı. 4 litre gibi büyük toz haznesine sahip ve torba dolduğu zaman sizi uyaran bir lambası var. Toz torbasını değiştirmek oldukça basit. Philips birçok modelde aynı torbayı kullandığı için her daim bulabileceğiniz toz torbasına sahiptir.

Eksileri:

  • Toz torbaları biraz pahalı
  • Kumanda sistemi ana gövde yerine el tutamağında olsaydı daha iyi olurdu.

 

Elektrikli Süpürge Nasıl Seçilir yazısı için tıklayınız…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir