SAMSUNG GALAXY M51

SAMSUNG GALAXY M51 İNCELEME

Samsung Galaxy M51 super amoled teknolojisiyle desteklenen 6.7” FHD+ geniş ekran sunuyor. Sonsuz-O Ekranı görsel simetriyi optimize ediyor. Çerçeve en aza indirilmiş ve ön kamera ekrana gömülmüş durumda bulunmaktadır. Geniş ekran mükemmel bir film ve oyun deneyimi sunmaktadır.

Samsung Galaxy M51mükemmel bir pil performansı ile geliyor. 7000 mAh pile sahip M51 uzun süre kullanımlara uygun üretilmiştir. 25w hızlı şarj özelliğiyle de avantajlarını sürdürmektedir. Kullanım sırasında pilde hiçbir şekilde ısınma ile karşılaşılmamaktadır.

Samsung Galaxy M51 dört arka kameraya sahiptir. Bunlardan biri 5mp derinlik kamerasıdır. Diğeri ise 64 mp ana kameradır. Ultra geniş açılı 12mp kameraya sahiptir. Ayrıca makro çekimler için 5mp bir kamera daha bulunmaktadır. M51 özel bir selfie kamerasına sahiptir. 32mp ön kamerasıyla mükemmel selfie deneyimleri sunmaktadır.

Samsung Galaxy M51 oyunlar için mükemmel bir performans sunmaktadır. Gelişmiş sekiz çekirdekli bir işlemciye sahiptir. Ayrıca 8gb ram ile kusursuz ve verimli bir performans sağlamaktadır.

Samsung Galaxy M51 128gb depolama alanına sahiptir. Bu depolama alanı daha fazla dosya indirmeye olanak sağlamaktadır. Daha büyük depolama alanı mükemmel bir fotoğraf, film, oyun ve müzik arşivi yapma olanağı sunmaktadır. Ayrıca telefon 512gb micro sd desteklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir