Porsche Taycan 2020 Yeni Güncelleme Aldı

2020 Porsche Taycan Hızlanma ve Şarjı İyileştirmek İçin Güncelleme Aldı

Geçen yılki Taycan EV’uya, Turbo S’nin sıfırdan 124 mil / saat hızına 0,2 saniye kısaltan ve onu 2021 modelleriyle daha uyumlu hale getiren bir yükseltme geldi.

Porsche, şarjdan navigasyona kadar iyileştirilmiş hızlanma ve kullanıcı dostu teknoloji dahil olmak üzere 2020 Taycan için güncellemeler getiriyor.

Havadan güncellemeler 2020 Taycan’da mevcut olsa da, Porsche, güncelleme elektronik ve motorları etkilediği için sahiplerinin araçlarını bayilere çağırıyor ve Porsche, doğru şekilde kurulduğundan emin olmak istiyor.

Porsche, EV sedanında hızlanma ve şarj teknolojisini iyileştiren 2020 Taycan için bir güncelleme sunuyor. Güncellemeyle birlikte, mevcut en hızlı Taycan olan 2020 Taycan Turbo S, hızlanmasını talep edilen 9,8 saniyeden 9,6 saniyeye sıfırdan 124 mil / saate yükselttiğini görecek. Başka hiçbir Taycan modeli ivmede bir değişiklik görmeyecek. Üstelik 2020 Taycan’ın sahipleri artık Porsche’nin Şarj Planlayıcısına ve güncellenmiş bir navigasyon sistemine erişebilecek.

ELEKTRİKLİ PORSCHE

Güncellemede 2020 modelinde tanıtılan özelliklerin çoğu, 2021 Taycan’da standart olarak sunuluyor. 2020 Taycan, kablosuz güncellemeler yapma yeteneğine sahip olsa da, Porsche, güç elektroniğini ve motorları etkiledikleri için tüm güncellemelerin düzgün bir şekilde kurulduğundan emin olmak istediğinden, bu güncelleme sahiplerinin araçlarını bir bayiye getirmelerini gerektirecek. .

2020 Taycan’a tanıtılan Şarj Planlayıcısı, araç sahiplerine, şarj gücünü 270 kW’tan 200 kW’a düşürme ve durmak için belirli bir şarj seviyesi ayarlama dahil olmak üzere araçlarının aküsünü yönetmeleri için çeşitli seçenekler sunuyor. Bu özelliklerin her ikisi de Taycan’ın bataryasının ömrünü uzatacak; bir pili tamamen boşaltmak ve ardından tamamen yeniden doldurmak zamanla pili bozabilir.

 

Güncellemeye dahil edilen diğer özellikler arasında, yüksek hızlı şarj cihazları için rotaları optimize etme de dahil olmak üzere, daha derin trafik bilgisi ve mevcut şarj cihazları hakkında sürekli güncellenen bilgiler içeren daha sağlam bir navigasyon sistemi yer alıyor. Kablosuz Apple CarPlay, hız tümseklerinde veya dik araba yollarında yukarı çıkarken Taycans’ı otomatik olarak uyarlanabilir havalı süspansiyonlarla yükselten bir sistem olan Smartlift gibi, güncellenmiş Taycanlar’a da tanıtılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir